Samodzielny montaż części

Pozostałe tematy, ciekawostki, rozmaitości. Miszmasz dla każdego, dołącz do nas!
Awatar użytkownika
Jacek80
Posty: 0
Rejestracja: 11 sie 2021, 5:06

Samodzielny montaż części

Post autor: Jacek80 »

Siemka forumowicze. Kto z was ma jaką większą wiedzę mechaniczną i umie samodzielnie powymieniać różne części w aucie? Jak długo musieliście się uczyć? Jestem bardzo ciekawy, stąd pytanie.

najdroższe gołębie pocztowe świata
Awatar użytkownika
ginter91
Posty: 0
Rejestracja: 24 cze 2021, 19:37

Re: Samodzielny montaż części

Post autor: ginter91 »

Moją pierwszą poważniejszą naprawą była wymiana tłumika. Kupiłem oczywiście zestaw montażowy, a wszystko z polecanego sklepu online i wbrew pozorom poszło mi bardzo szybko i sprawnie.
baxo

Re: Samodzielny montaż części

Post autor: baxo »

Hej!
Ja samodzielnie majsterkuję przy samochodzie. Co prawda czasami robię to "na fuchę", ale swoje auto znam już od podszewki.

Jak chcesz się zabrać za samodzielne działanie przy furze, to koniecznie musisz mieć odpowiedni sprzęt. Nie ma co się oszukiwać - sporo go potrzebujesz. Moja dobra rada - jeżeli chcesz bawić się to odpuść, ale jeżeli będziesz przy tym zarabiać to polecam Ci zainwestować w fajny sprzęt i części zamienne z bezpiecznego źródła. Ja za takie uważam marketplace motoryzacyjny https://woopauto.com/. Kupuję na nim już od kilku lat nie tylko części samochodowe, ale również i akcesoria motoryzacyjne czy opony, oleje. Tam też kupiłem meble warsztatowe, elektronarzędzia i elementy wyposażenia warsztatu samochodowego. Ceny mają bardzo przystępne, szybka wysyłka i bezpieczeństwo transakcji. To się ceni.

Polecam Ci iść za moją radą. Jak masz jeszcze jakieś pytania, to chętnie Ci na nie odpowiem. Pytaj śmiało!
effka

Re: Samodzielny montaż części

Post autor: effka »

Tak apropo's części - to jestem ciekawa , gdzie proponujecie kupić opony? Ja przykładowo zastanawiam się nad tym czy tutaj sklep z oponami alleopony24.pl się nie sprawdziłby? Czy ktoś z was może tam robił już zakupy? Co możecie mi napisać o tej firmie?
ODPOWIEDZ