Otwarcie biznesu

Pozostałe tematy, ciekawostki, rozmaitości. Miszmasz dla każdego, dołącz do nas!
Janusz

Otwarcie biznesu

Post autor: Janusz »

Od jakiegoś czasu razem ze swoim wspólnikiem zastanawiamy się nad otworzeniem biznesu w branży przemysłowej. Czym kierować się na samym początku? Mile widziane porady w tym zakresie.
Henka22

Re: Otwarcie biznesu

Post autor: Henka22 »

Witajcie! Potrzebuję pomocy związanej z awarią samochodu we Wrocławiu. https://wrzuc.info/artykuly/ile-kosztuj ... wroclawiu/ Czy ktoś może mi podać orientacyjną cenę usługi pomocy drogowej w tym regionie? Z góry dzięki za wszelkie informacje!
laleeczka

Re: Otwarcie biznesu

Post autor: laleeczka »

Jeśli Wam powiem, że ciekawi mnie manipulacja i wywieranie wpływu na ludzi , to co w ogóle możecie zasugerować? Naprawdę chcę wiedzieć, że w dużej mierze jestem w stanie sobie bez tego poradzić, ale i chcę wiedzieć, jak sobie z nią radzić. To jak, macie dla mnie jakieś wskazówki?
KarolWojt

Re: Otwarcie biznesu

Post autor: KarolWojt »

Prowadzenie biznesu to z pewnością duże wyzwanie w dzisiejszych czasach. Najważniejsze jest by mieć odpowiednie podejście by oferować usługi jak najwyższej jakości. W branży przemysłowej też jest dość duża konkurencja więc to będzie nasza karta przetargowa. Potrzeba będzie doświadczonych pracowników ponieważ liczy się precyzja. Szczególnie w systemach pracujących w ekstremalnych temperaturach. Jeżeli chodzi o materiały to producent ceramiki - https://www.zamac.pl/oferta/ceramika-te ... niotrwala/ to podstawa naszego sukcesu. Zapewnienie długotrwałości wykonanych zleceń to reklama sama w sobie i potencjalne zlecenia w przyszłości.
ODPOWIEDZ