Kup filtr do basenu

Pozostałe tematy, ciekawostki, rozmaitości. Miszmasz dla każdego, dołącz do nas!
Valias

Kup filtr do basenu

Post autor: Valias »

Cześć wszystkim! Jak wybrać filtr do basenu? Jakie są koszty zakupu filtra i jego późniejszej eksploatacji wraz z wymianą wkładów filtracyjnych oraz kosztami energii?
Cawenil

Re: Kup filtr do basenu

Post autor: Cawenil »

Filtr basenowy to ważny element systemu uzdatniania wody. Bez tego uzdatnianie wody jest niemożliwe. Rozważ wszystkie typy filtrów, które są obecnie używane do mechanicznego oczyszczania wody basenowej.
Ilops

Re: Kup filtr do basenu

Post autor: Ilops »

Najpopularniejsze są filtry piaskowe. Mają zastosowanie do użytku prywatnego i komercyjnego. Stopień filtracji w zależności od elementu filtrującego jest różny. Czyszczenie filtra odbywa się bez kontaktu z mikroorganizmami znajdującymi się wewnątrz osoby obsługującej system.
BAlod

Re: Kup filtr do basenu

Post autor: BAlod »

Jeśli jesteś bardzo wybredny, jeśli chodzi o oczyszczanie wody, Twoim wyborem powinien być filtr z ziemią okrzemkową. Tylko dzięki temu sprzętowi jakość filtracji wody może osiągnąć 1 mikron. Taki filtr można zobaczyć na stronie https://aquamonkey.pl/filtry.html. Posiadają złożoną konstrukcję elementu filtrującego z dwutlenku krzemu w postaci krystalicznej i amorficznej oraz domieszką minerałów ilastych, a co najważniejsze - elementów samooczyszczających.
ODPOWIEDZ