Jaki prawnik?

Pozostałe tematy, ciekawostki, rozmaitości. Miszmasz dla każdego, dołącz do nas!
Awatar użytkownika
Bazyli
Posty: 0
Rejestracja: 02 wrz 2021, 21:52

Jaki prawnik?

Post autor: Bazyli »

Cześć! Będę potrzebować prawnika, który specjalizuje się w prawie gospodarczym. Chodzi głównie o kwestię przekształcania spółek i wszystkich formalności z tym związanych. Nie będzie łatwo, to wiem na pewno, dlatego właśnie szukam jakiegoś profesjonalisty, który nie odpuszcza ;) Czy bylibyście w stanie polecić mi kogoś bez względu tak naprawdę na miejscowość? W razie czego zawsze mogę dojechać.
Awatar użytkownika
edeltrauda, edeltruda_66
Posty: 0
Rejestracja: 16 lis 2021, 23:04

Re: Jaki prawnik?

Post autor: edeltrauda, edeltruda_66 »

Moim zdaniem adwokat Julia Kowalik jest najlepsza w takich sprawach. Właśnie z nią się konsultowałam, kiedy byłam w podobnej sytuacji i naprawdę bardzo mi pomogła i to chyba przede wszystkim dzięki swojej olbrzymiej wiedzy. Próbowałam wcześniej z innymi prawnikami, ale efekt nie był zbyt zadowalający :D No ale może ktoś jeszcze się wypowie i poleci inną osobę...
Awatar użytkownika
tadea_84
Posty: 0
Rejestracja: 14 lis 2021, 13:41

Re: Jaki prawnik?

Post autor: tadea_84 »

Ja też dosyć długo szukałam dobrego prawnika, który dobrze zna prawo budowlane i wszystkie jego tajniki aż nagle trafiłam właśnie na adwokat Kowalik :) Bardzo szybko się dogadałyśmy, wiedziała co robić, jak działać, żeby poprawić moją sytuację no i udało się osiągnąć sukces. Teraz mogę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona i szczerze polecam umówić się na konsultację.
majorkuuu

Re: Jaki prawnik?

Post autor: majorkuuu »

Cześć wszystkim,
Zwracam się do was z prośbą o pomoc. Obecnie szukam doświadczonego prawnika, który specjalizuje się w prawie cywilnym. Mam pewne sprawy prawne do załatwienia i chciałbym skorzystać z usług profesjonalisty.
Dziękuję z góry za wszelkie wskazówki i sugestie!
hemko

Re: Jaki prawnik?

Post autor: hemko »

No ja to niestety słyszałem, że pan Mateusz Mickiewicz ma reputację ignorowania klientów, którzy nie są w stanie płacić wysokich honorariów. Jak dla mnie to jest duża niesprawiedliwość.. nie chciałbym mieć z kimś takim do czynienia.
ODPOWIEDZ