Wakacje Pod Żaglami

Opinie na temat różnych firm z wielu branż. Opowiadamy o swoich doświadczeniach, polecamy albo odradzamy.
Wrocisława

Wakacje Pod Żaglami

Post autor: Wrocisława »

Proszę o opinię na temat tego pracodawcy.
masza99

Re: Wakacje Pod Żaglami

Post autor: masza99 »

A po co zresztą się ograniczać, co? Raz się żyje i warto poznawać wszystkie piękne zakątki całego nawet świata. Dlatego zobaczcie sobie
wyjazdy na zamówienie u firmy Kiribati Club. Oni wam zaproponują różne świetne opcje i zajmą się pełną organizacją. Także super...
vikaa

Re: Wakacje Pod Żaglami

Post autor: vikaa »

A ja marzę o górach... Właśnie planuje zorganizować wypad i tak myślę gdzie szukać apartamenty z sauną zakopane w dobrej cenie? Macie dla mnie jakieś propozycje? A co powiecie na apartamenty Cztery Pory Roku? Ponoć jest tam ładne i mega komfortowo? Wiecie coś?
aniogoo

Re: Wakacje Pod Żaglami

Post autor: aniogoo »

Sprawdzam pakiety prezentowe dla dzieci i jak na razie podobają mi się układanki drewniane dla 2 latka . Ciekawi mnie, jak na to patrzycie. Czy wybralibyście coś podobnego? Jeśli tak, to dlaczego? Mam nadzieję, że jakoś wspólnie to omówimy.
miki94331

Re: Wakacje Pod Żaglami

Post autor: miki94331 »

Chętnie wybrałabym się na takie wakacje. Może uda mi się w przyszłym roku. Trzeba tylko znaleźć jakieś odpowiednie miejsca, aby zarezerwować wolnym czas.

__
amano
nuber424

Re: Wakacje Pod Żaglami

Post autor: nuber424 »

Gdzie na takie wakacje najlepiej pojechać? Macie jakieś ulubione miejsca? Polecacie jakieś?

__
https://rcut.pl/oferta/wiercenie-otworo ... zbrojonym/
wodna12

Re: Wakacje Pod Żaglami

Post autor: wodna12 »

Ja polecam Zatokę Pucką, idealna żeby popływać czy to na żaglówce czy na windsurfingu. Ja w tym roku próbowałam WindSUP czyli pływania na desce SUP z żaglem, świetna sprawa.
ODPOWIEDZ