AG Reklama Sp. z o.o.

Opinie na temat różnych firm z wielu branż. Opowiadamy o swoich doświadczeniach, polecamy albo odradzamy.
Maria

AG Reklama Sp. z o.o.

Post autor: Maria »

Wszystko przebiegło sprawnie i profesjonalnie.
billi88

Re: AG Reklama Sp. z o.o.

Post autor: billi88 »

Przede wszystkim trzeba sobie wszystko przemyśleć - jakie metody promowania firmy będą dla nas najlepsze. A tutaj
https://www.triptic.pl/jak-skutecznie-r ... nternecie/ macie nawet podpowiedź jak skutecznie rozreklamować firmę budowlaną w internecie. Myślę, że te wskazówki wam się przydadzą.
kochaniee

Re: AG Reklama Sp. z o.o.

Post autor: kochaniee »

Jeśli mam Wam powiedzieć, jak to wygląda, to ja mam wrażenie, że warto sprawdzać niektóre rozwiązania i jestem pewna, że naprawdę warto poczarowąć trochę i iść skomplikowanie do przodu. Podpowiem Wam, że chusteczki higieniczne nadruk na nich i tak dalej - to coś nowego, a jednocześnie pasującego.
megan88

Re: AG Reklama Sp. z o.o.

Post autor: megan88 »

Nie znam tej firmy, także się nie wypowiem... Ale przykładowo sporo pozytywnych opinii słyszałam o firmie https://roxxmedia.pl/ - że prowadzą skutecznie działania reklamowe, zajmują się budową marki. Oprócz tego możecie liczyć z ich strony na tworzenie stron internetowych , sklepów itd.
ritta

Re: AG Reklama Sp. z o.o.

Post autor: ritta »

1 Na pewno warto tutaj wspomnieć o firmie SIP Krosno, która oferuje najróżniejszego rodzaju Stojaki Ladowe, reklamowe, które efektywnie podkreślą wasze produkty - będą na siebie zwracać większą uwagę. Ja właśnie takie stojaki reklamowe planuję zakupić do swojego sklepu.
marcella

Re: AG Reklama Sp. z o.o.

Post autor: marcella »

To mnie w sumie też zainteresowała oferta Apifonica , ponieważ u nich możliwa jest kampania sms , która polega na masowej wysyłce wiadomości. W ten sposób można dotrzeć też do szerokiego grona odbiorców.
ODPOWIEDZ