Graficzne projekty opakowań

Miejsce na dzielenie się informacjami i artykułami o nowinkach technologicznych. Chcesz rozpocząć dyskusję na temat premiery nowego urządzenia? Śmiało!
Zotia

Graficzne projekty opakowań

Post autor: Zotia »

Znacie może firmę Braci Studio https://bracistudio.pl/prace/ ? Poszukuję specjalistów, ale takich naprawdę z najwyższej półki - którzy kompleksowo zajmą się projektami graficznymi dla naszej firmy. Od podstaw, zależy mi na projektach opakowań ale też na profesjonalnym, przykuwającym uwagę logo.
Truskawka

Re: Graficzne projekty opakowań

Post autor: Truskawka »

Nie znam tego studia, o którym piszesz. Zlecenie na projektowanie graficzne opakowań w zeszłym roku trafiło do Dreamlike. To studio graficzne z Krakowa, które mega dobrze wywiązało się ze zlecenia. Wypełniliśmy krótki brief, przedyskutowaliśmy najważniejsze punkty z Panią Karoliną, uzgodniliśmy szczegóły umowy i po krótkim czasie mieliśmy już pierwsze projekty. Po kilku drobnych szlifach finalizowaliśmy umowę. Myślę, że jeśli zależy Ci na rzetelnej firmie, która wywiązuje się rewelacyjnie ze swoich zobowiązań, to w mojej ocenie lepiej nie masz jak trafić niż właśnie na nich. Po opakowaniach zrobili nam jeszcze ulotki jako projekt instrukcji do włożenia do opakowań, dedykowane strony internetowe wraz z pozycjonowaniem i teraz dogadujemy się na Adsy. Sprawdź sobie ich stronę - to najlepszy argument, żeby skorzystać z ich usług: https://dreamlike.pl
graficzek

Re: Graficzne projekty opakowań

Post autor: graficzek »

Ja też potrzebuję grafiki, ale nie na opakowania, a do sklepu internetowego z oświetleniem. Nie wiem czy zajmujecie się też tym? Czy to inna grafika? http://inspiracje-lampy.pl/jaka-lampa-do-kuchni/ Nie chce czegoś drogiego, nawet moga być gotowe szablony graficzne, które już są w internecie. Nie chce projektować grafiki od zera.
ODPOWIEDZ