Znajomość języka obcego

Tutaj poruszamy tematy związane ze swoimi zainteresowaniami, pasjami itp. Mile widziana codzienna dawka śmiechu ;)
Awatar użytkownika
sława87
Posty: 0
Rejestracja: 22 gru 2021, 9:07

Znajomość języka obcego

Post autor: sława87 »

Hej! Mam takie luźne pytanie, znacie jakieś języki obce? Na jakim poziomie oceniacie swoja umiejętność posługiwania się jakimkolwiek językiem inny niż ojczysty? Ja znam angielski, chociaż niestety nie tak dobrze, jakbym tego chciała, dlatego chciałabym się w tym temacie podszkolić. Słyszałam, że w naszej firmie dla chętnych będzie organizowany taki kurs, w przyszłym tygodniu będzie lekcja pokazowa języka angielskiego, chętnie wezmę w niej udział.
Diro

Re: Znajomość języka obcego

Post autor: Diro »

Uważam, że znajomość języka może się przydać, ale nie każdego. Na pierwszym miejscu zawsze stawiałem angielski, który jest najbardziej uniwersalnym. Jego nauka przychodzi mi też najłatwiej.
Steal36

Re: Znajomość języka obcego

Post autor: Steal36 »

Jeśli chodzi o angielski, to jest mnóstwo możliwości nauki. Przykładem jest aplikacja mobilna, którą można znaleźć pod adresem: https://play.google.com/store/apps/deta ... yangielski . Szybka Nauka Pro prowadzi też kurs online tego jezyka.
mimi849

Re: Znajomość języka obcego

Post autor: mimi849 »

Uczycie się jakiegoś języka? Ja troszeczkę znam angielski, ale dodatkowo chciałabym się podszkolić w języku hiszpańskim. Myślicie, że to dobry pomysł?

__
zabudowa tarasów warszawa
Lala53

Re: Znajomość języka obcego

Post autor: Lala53 »

Cześć wszystkim! Zastanawiam się, czy ktoś mógłby podzielić się swoimi doświadczeniami z kursami językowymi online https://wrzuc.info/artykuly/czy-kursy-j ... ce-jezyka/ . Czy takie kursy rzeczywiście pomagają w nauce języka? Czy są równie skuteczne jak tradycyjne kursy w sali lekcyjnej? Chciałbym poznać opinie osób, które korzystały z kursów online i dowiedzieć się, czy warto zainwestować w tego typu formę nauki języka. Dziękuję z góry za wszelkie odpowiedzi i sugestie!
ODPOWIEDZ