Drukarka

Wszystko o drukarkach, skanerach i urządzeniach wielofunkcyjnych, które warto mieć w domu. Porady eksploatacyjne, recenzje i inne.
majk

Drukarka

Post autor: majk »

Gdzie mogę kupić dobrą drukarkę? Zależy mi na tym, by móc kupować od razu do niej oryginalny tusz czy toner. Najlepiej online, bo nie chce mi się po sklepach chodzić.
______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Jak macie tego typu sklep i urządzenia do polecenia, to chętnie przyjmę.
sawe

Re: Drukarka

Post autor: sawe »

Mam taki sklep, zaopatrujemy się w nim regularnie właśnie w tusze i tonery, no i kupiliśmy również nasze urządzenia wielofunkcyjne do biura. Jest to sklep internetowy toner24h.pl: https://toner24h.pl/ricoh-mp3054zsp.html W nim znajdziecie wiele różnych produktów od dobrych producentów, a także na przykład papier zabezpieczony przed kopiowaniem. Ofertę mają rozbudowaną, ceny są tam atrakcyjne. Z urządzeń jesteśmy zadowoleni, bo działają niezawodnie, wydruki są wysokiej jakości, na co wpływa także dobrze dobrany tusz, no polecam.
kirra

Re: Drukarka

Post autor: kirra »

Też tutaj trzeba napisać o kosztach użytkowania takiej drukarki. Przede wszystkim ważnym aspektem jest dobór odpowiedniego tonera, dlatego jak nie macie pewności - co wybrać? To możecie tutaj https://asm2011.pl/2023/01/lexmark-mb2236i-toner/ zapoznać się z wyjątkowym artykułem, poradnikiem.
ODPOWIEDZ