Ciężarówki, ciągniki, naczepy, maszyny rolnicze - TRUCK1

Opinie na temat różnych firm z wielu branż. Opowiadamy o swoich doświadczeniach, polecamy albo odradzamy.
TRUCK1

Ciężarówki, ciągniki, naczepy, maszyny rolnicze - TRUCK1

Post autor: TRUCK1 »

Truck1 to internetowa platforma sprzedaży pojazdów używanych, która oferuje szeroki wybór ciezarówki, ciągniki, naczepy, maszyny rolnicze oraz innych kategorii pojazdów. Jest to jeden z najstarszych i najbardziej renomowanych serwisów tego typu w sieci, który cieszy się dużym zaufaniem wśród klientów.

Z pośród ponad 300tyś. ogłoszeń kupujący mogą wyszukać odpowiedniego sprzętu w kategoriach takich jak

- ciężarówki w tym chłodnie
- ciągniki siodłowe MAN i IVECO
- naczepy wywrotki, platformy NOOTEBOOM i KEL-BERG
- przyczepy rolnicze BÖCKMANN i MÖSLEIN
- kampery HYMER i KNAUS
- maszyny budowlane: ładowarki i koparki
- maszyny rolnicze: kombajny i siewniki
- samochody dostawcze pick-upy i furgony
- wózki widłowe: ładowarki teleskopowe, diesel, elektryczne
- śmieciarki, zamiatarki uliczne, autolawety, samochody asenizacyjne

Zobacz nasza szczegółowa ofertę. Zapraszamy!

agencja nieruchomości rolnych kielce targowa
notti

Re: Ciężarówki, ciągniki, naczepy, maszyny rolnicze - TRUCK1

Post autor: notti »

A jakie przykładowo używacie smary do swoich pojazdów? Tak pytam, ponieważ zastanawiam się nad tym co kupić do swoich maszyn, czy przykładowo te https://ucs.net.pl/ będą ok? Co wy na to? Chciałbym zadbać o swoje sprzęty jak najlepiej, aby długi czasy bezzawodnie działały mi.
piekielnaa

Re: Ciężarówki, ciągniki, naczepy, maszyny rolnicze - TRUCK1

Post autor: piekielnaa »

Jestem pewna, że sporo osób ma problem z budowaniem gospodarstwa rolnego, bo wydaje mi się, że naprawdę to jest kwestia wielu rzeczy. I ja mam nadzieję, że to uda Ci się naprawdę pogodzić i też kwestia rozwiązania tego jest ważna. I tu takie https://recynk.pl/ środki można po prostu zastosować.
karo9322

Re: Ciężarówki, ciągniki, naczepy, maszyny rolnicze - TRUCK1

Post autor: karo9322 »

W wielu różnych firmach korzysta się z takich maszyn i jestem ciekawa, gdzie takie maszyny się kupuje. Czy prosto od producenta, czy tak jak w przypadku samochodów?

__
Przyczepki rowerowe
buter

Re: Ciężarówki, ciągniki, naczepy, maszyny rolnicze - TRUCK1

Post autor: buter »

Praca na takich sprzętach na pewno nie należy do najłatwiejszych i wymaga posiada odpowiednich uprawnień, dlatego warto o nie zadbać.

__
broker energetyczny
ola4431

Re: Ciężarówki, ciągniki, naczepy, maszyny rolnicze - TRUCK1

Post autor: ola4431 »

Takie maszyny i pojazdy potrzebne są w różnych firmach. Transport, magazyn, logistyka - niewątpliwie wokół takiego tematu najczęściej można znaleźć te konkretne pojazdy.

__
broker energetyczny
fufel

Re: Ciężarówki, ciągniki, naczepy, maszyny rolnicze - TRUCK1

Post autor: fufel »

Transport w obecnych czasach jest bardzo ważny i stanowi on dużą część całej gospodarki. Myślę, że jak najbardziej warto szukać tutaj sprawdzonych firm.

___
Pieczątki Warszawa
marietta33

Re: Ciężarówki, ciągniki, naczepy, maszyny rolnicze - TRUCK1

Post autor: marietta33 »

Taki sprzęt w wielu firmach potrzebny jest na co dzień, dlatego takie firmy decydują się na spore inwestycje, aby mieć narzędzie do pracy. Orientujecie się, czy jest jakaś forma wynajmu takich samochodów?

__
nowoczesne komody do salonu
miki94331

Re: Ciężarówki, ciągniki, naczepy, maszyny rolnicze - TRUCK1

Post autor: miki94331 »

Myślicie, że jeśli chodzi o takie maszyny to warto w różnych firmach inwestować w używane propozycje? Na pewno są to mniejsze koszty, ale czy aby na pewno opłacalne?

___
nowoczesne komody do salonu
Kamil26

Re: Ciężarówki, ciągniki, naczepy, maszyny rolnicze - TRUCK1

Post autor: Kamil26 »

Poszukuję rolek jezdnych przeznaczonych do montażu na rurach https://kamar-kola.pl/rolki-metalowe-do-bram-na-rure/ . Czy ktoś ma doświadczenie w zakupie takich rolek i może mi polecić miejsce, gdzie mogę je znaleźć?
Jaruś

Re: Ciężarówki, ciągniki, naczepy, maszyny rolnicze - TRUCK1

Post autor: Jaruś »

Prowadzenie auta dostawczego w warunkach zimowych wymaga specjalnej ostrożności. Odpowiednie przygotowanie pojazdu do sezonu zimowego i znajomość technik jazdy na śliskiej nawierzchni są kluczowe. Warto zasięgnąć wiedzy na stronie https://bziuk.pl/jak-prowadzi-auto-dostawcze by być gotowym na trudniejsze warunki.
benremena

Re: Ciężarówki, ciągniki, naczepy, maszyny rolnicze - TRUCK1

Post autor: benremena »

Jeśli Wam powiem, że instalacja gazowa w aucie mnie interesuje, to po pierwsze, na jakie koszty będziecie kazali się przygotować, po drugie, jak powinna wyglądać instalacja gazowa w samochodzie i co w ogóle mi radzicie? Dajcie znać.
Bambosz

Re: Ciężarówki, ciągniki, naczepy, maszyny rolnicze - TRUCK1

Post autor: Bambosz »

Bezpieczeństwo jest kluczowe przy wyborze przyczepy do przewozu quadów. Należy upewnić się, że przyczepa posiada odpowiednie systemy mocujące, które zabezpieczą quady podczas transportu. Przydatne wskazówki dotyczące systemów zabezpieczeń można znaleźć pod adresem https://opel24.com/jak-wybrac-idealna-p ... osobowego/ oraz ważne jest także, aby przyczepa miała odpowiednie oświetlenie zgodne z przepisami.
ODPOWIEDZ