Strona 1 z 1

Pożyczki bez weryfikacji

: 14 kwie 2022, 4:54
autor: Roland-70
Wiecie gdzie mógłbym dostać pożyczkę bez weryfikacji? Znalazłem ostatnio informację, że taka usługa jest możliwa na https://www.banki24.com.pl/pozyczki-bez-weryfikacji/. Obawiam się, że mógłbym nie spełniać wszystkich wymaganych warunków, żeby dostać kredyt, dlatego w moim przypadku w grę wchodzi przede wszystkim pożyczka i chciałabym dostać ją w miarę szybko. Podpowiecie mi co robić?

Re: Pożyczki bez weryfikacji

: 25 mar 2023, 3:33
autor: jjusti18
Tak się składa, że niedawno znalazłam portal https://kokos.pl/pozyczki-na-wakacje/ - gdzie tak naprawdę dla każdego coś dobrego się znajdzie... Mają tam różnorodne pożyczki, czy to dla zadłużonych, czy na poszczególne specjalne wydatki, czy inne kwestie. Przede wszystkim można tam łatwo, wszystko sobie porównać.

Re: Pożyczki bez weryfikacji

: 26 paź 2023, 15:51
autor: nena
Skoro zeszliśmy już na tematy związane z kredytami, to uważam że warto zorientować się w kwestii reformy wskaźników referencyjnych. Tak się składa, ze na stronie https://radiopoznan.fm/informacje/mater ... rencyjnych znajdziecie bardzo rzetelny wpis na ten temat - koniecznie się z nim zapoznajcie.

Re: Pożyczki bez weryfikacji

: 13 lis 2023, 10:09
autor: wąsik
Przy wyborze kredytu na studia medyczne warto również zastanowić się nad możliwością wcześniejszej spłaty. W artykule znajdującym się pod adresem https://www.pless.pl/wiadomosci/81371-j ... e-w-polsce poruszono tę kwestię, podkreślając, że niektóre banki oferują taką opcję bez dodatkowych kosztów.