Pożyczki bez weryfikacji

Pozostałe tematy, ciekawostki, rozmaitości. Miszmasz dla każdego, dołącz do nas!
Awatar użytkownika
Roland-70
Posty: 0
Rejestracja: 09 mar 2022, 2:32

Pożyczki bez weryfikacji

Post autor: Roland-70 »

Wiecie gdzie mógłbym dostać pożyczkę bez weryfikacji? Znalazłem ostatnio informację, że taka usługa jest możliwa na https://www.banki24.com.pl/pozyczki-bez-weryfikacji/. Obawiam się, że mógłbym nie spełniać wszystkich wymaganych warunków, żeby dostać kredyt, dlatego w moim przypadku w grę wchodzi przede wszystkim pożyczka i chciałabym dostać ją w miarę szybko. Podpowiecie mi co robić?
jjusti18

Re: Pożyczki bez weryfikacji

Post autor: jjusti18 »

Tak się składa, że niedawno znalazłam portal https://kokos.pl/pozyczki-na-wakacje/ - gdzie tak naprawdę dla każdego coś dobrego się znajdzie... Mają tam różnorodne pożyczki, czy to dla zadłużonych, czy na poszczególne specjalne wydatki, czy inne kwestie. Przede wszystkim można tam łatwo, wszystko sobie porównać.
nena

Re: Pożyczki bez weryfikacji

Post autor: nena »

Skoro zeszliśmy już na tematy związane z kredytami, to uważam że warto zorientować się w kwestii reformy wskaźników referencyjnych. Tak się składa, ze na stronie https://radiopoznan.fm/informacje/mater ... rencyjnych znajdziecie bardzo rzetelny wpis na ten temat - koniecznie się z nim zapoznajcie.
wąsik

Re: Pożyczki bez weryfikacji

Post autor: wąsik »

Przy wyborze kredytu na studia medyczne warto również zastanowić się nad możliwością wcześniejszej spłaty. W artykule znajdującym się pod adresem https://www.pless.pl/wiadomosci/81371-j ... e-w-polsce poruszono tę kwestię, podkreślając, że niektóre banki oferują taką opcję bez dodatkowych kosztów.
ODPOWIEDZ