podkłady na kozetkę

Pozostałe tematy, ciekawostki, rozmaitości. Miszmasz dla każdego, dołącz do nas!
Awatar użytkownika
Czeslawa1969
Posty: 0
Rejestracja: 29 gru 2021, 14:23

podkłady na kozetkę

Post autor: Czeslawa1969 »

Czy w każdym gabinecie USG jaki odwiedziliście zawsze były świeże podkłady na kozetkę? Ostatnio byłam na usg i podkład już leżał - często tak jest, ale ten nosił wyraźne ślady lubrykantu, więc obawiam się że nie był rozłożony tuż przed moim wejściem. Nie wiedziałam co z tym zrobić, więc powiedziałam tylko że mam problem żołądkowy i nie mogę wykonać badania i uciekłam.
petrosa

Re: podkłady na kozetkę

Post autor: petrosa »

Jeśli chodzi o badanie USG, to jaki kierunek polecacie w Warszawie? Muszę zrobić szybko USG brzucha. Gdzie jest na to szansa, ale zakładając, że to będzie wyglądać profesjonalnie? Znacie Multimed? Ich mam z polecenia, ale chcę jeszcze kogoś więcej, o ile termin będzie przystępniejszy i to pewniaki. U nich wiem, że to się odbywa tak, jak trzeba. Jakieś podpowiedzi? Jakość i odpowiednie podejście są dla mnie najważniejsze.
sajento

Re: podkłady na kozetkę

Post autor: sajento »

Hmm... co sądzicie o Multimedzie? Bo właśnie dwa dni temu byłem na wizycie. Początkowo miałem mieć USG brzucha po 2 tygodniach, a miałem po 3 dniach, bo coś się zwolniło. Nie jestem przyzwyczajony do takiego podejścia do pacjenta. Faktycznie widać, że im się chce, mają ochotę pomagać i taki powinien być kierunek. Brawa za przypomnienie, jak trzeba się przygotować. Bez tego bym na pewno tak nie zrobił i wyniki byłyby zakłamane. A tak szybko miałem jasność sytuacji.
ODPOWIEDZ